O NAS

WATRA Development Sp. Z.o.o. – budownictwo drewniane jest naszą pasją.

Naszym fundamentalnym założeniem było stworzenie wyspecjalizowanego zespołu, który z pasją będzie realizował marzenia Klientów o wyjątkowym domu z bala. Zebraliśmy grupę Rodowitych Górali, którzy z zamiłowaniem i starannością traktują drewno. Poprzez otwartość, profesjonalizm i rzetelność jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów. Służymy pomocą przy wyborze projektu domu z bala zgodnie z Państwa sugestiami i upodobaniami.

Swoją działalnością obalamy wszelkie mity, że drewniany DOM ma mniejszą wytrzymałość na działanie czasu i czynników atmosferycznych od innych technologii. Naturalne drewno jest materiałem ekologicznym o wysokim współczynniku izolacji cieplnej, dzięki czemu zimą utrzymuje ciepło a w lato się nie nagrzewa dając przyjemny chłód w pomieszczeniu. Stwarza również przyjemny mikroklimat, dzięki zdolności pochłaniania i oddawania wilgoci. Domy z bali są bardzo wytrzymałe co czyni je od dawna alternatywą dla domów murowanych. Drewno to ponadczasowy materiał, doceniany przez tradycjonalistów oraz bardziej awangardowych konsumentów oczekujących niepowtarzalnego wyglądu budynku. Zachwyca wyglądem i przełamuje surowość innych materiałów.

Przez pasję i zamiłowanie do drewna realizujemy Państwa marzenia o własnych „czterech ścianach” na terenie całej Polski i poza jej granicami.

Powstaliśmy dla WAS – Konsumentów, niebanalnych, szukających alternatywnych i wyjątkowych rozwiązań ! Jesteśmy solidną Marką, której mogą Państwo zaufać w realizacji najskrytszych marzeń w tworzeniu SWOICH przestrzeni.

WATRA DEVELOPMENT

e-mail: biuro@watradevelopment.com
575 887 900601 381 922

Brzeźnik 74B,
59-700 Bolesławiec,
woj. dolnośląskie
NIP: 6121870743